ZARIZ לימודים

השכלה בעולם טכנולוגי!

מכללת זריז

רכישת ההשכלה המתאימה לסביבה הטכנולוגית, היא הצעד הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים לקחת בחיים הבוגרים שלכם.
תחומי העניין והעיסוק הפוטנציאליים, הם רבים ומגוונים.
ובדיוק מהסיבה הזו, אתם רוצים לרכוש השכלה מאנשי מקצוע שפועלים בתחום ובסביבה של אנשים ששואפים למצוינות ברמות הגבוהות ביותר.
הכלים הפרקטיים, ההכשרה ממוקדת המטרה והיכולת להביא לידי ביטוי את הכישורים שלכם, יהיו הצעד הראשון בדרך לקריירה מבטיחה בעולם הטכנולוגי.

כדי להגשים את כל החלומות האלו, ובסופו של יום להשתלב בשוק העבודה הישראלי, מכללת זריז לימודים מציעה מסלולי לימודים מעניינים וחדשניים. המרצים המקצועיים ביותר, וסביבת הלימודים התומכת, יהיו קרקע פורייה לעתיד של כל אחד ואחת מכם.

עיצוב דיגיטלי חוויית משתמש ותקשורת חזותית
הטמעות ואוטומציות-SAP ERP ענן ועוד
פיתוח וקידוד-אפליקציות, בניית מערכות, אתרי אינטרנט ותוכנה
תחומי הלימוד שלנו

מכללת זריז לימודים מציעה לכם להעמיק את הידע הקיים או לרכוש ידע חדש לגמרי, בשלושה מהתחומים המבוקשים ביותר במשק הישראלי של השנים האחרונות:

עיצוב

העברת מסרים, יצירת חללים מיוחדים ועבודה עם חומרים טכנולוגיים חדשניים, לא יכולה לקבל חיים מבלי עינם הבוחנת של מעצבים מיומנים ומנוסים בתחומים. בוגרי תוכנית העיצוב של מכללת זריז לימודים, מקבלים את הידע הבסיסי בעולמות העיצוב, כמו גם את שיטות העבודה המתקדמות לניהול פרויקטים בסדרי גודל לאומיים, תוך חתירה למצוינות.

תקשורת חזותית

בעולם שבו המסרים עוברים במהירות עצומה, וטווח הקשב של אנשים הוא כל כך קצר, השימוש בעקרונות הייסוד של התקשרות החזותית הוא כלי המפתח לניהול תחומי עיסוק רבים. החל מעולם הפרסום וכלה בעולמות ההייטק השונים, התקשורת החזותית, כפי שנלמדת במכללת זריז לימודים, מאפשרת ליצור שפה משותפת עם אנשים מן השורה.

לימודי תוכנה

כתיבת התוכנות היא המנוע של ההייטק הישראלי. שורה ארוכה של פיתוחים, שעולים לכותרות מידי יום ביומו, והופכים אותנו ל”אומת הסטרטאפ” מבוססים על היכולות של אנשים מוכשרים במיוחד, להשתמש בתוכנות לטובת שיפור איכות החיים הכללית. את הכלים להיות כותבי התוכנות של העתיד, אתם תוכלו לקבל, להטמיע וליישם כבר במהלך הלימודים שלכם במכללת זריז לימודים.

קצת עלינו

מה סטודנטים מספרים

תודה רבה לזריז לימודים ולמרצה יוסי על היחס האישי וההתעניינות במהלך הלימודים. בזכותכם הצלחתי לסיים בהצלחה את הקורס! תודה רבה
אסף שביט
קורס פיתוח אפליקציות
למידה מבוססת יישום

במכללת זריז שישה עקרונות יסוד שמובילים את הלימודים וקובעים את הטון, והם:

הרמה הלימודית

צוות המרצים והצוות המנהלי, עושה לילות כימים בכדי להביא את חומרי הלימוד החדישים ביותר, את התרגולים היצירתיים ביותר ואת הסביבה הלימודית שדוחפת את התלמידים מחוץ לגבולות המוכרים.

השאיפה לביצועים גבוהים

אנחנו מאמינים בסביבת לימודים מכוונת השיגים. ולכן, לצד המבחנים המסורתיים והמוכרים, נבקש לקחת את התלמידים למחוזות חדשים וליצור אתגרים יישומיים שיכינו אותם לחיי העבודה היום יומיים.

השימוש בטכניקות חדישות

ככל ושוק העבודה מתפתח, טכניקות עבודה חדשות באות לעולם. צוות מכללת זריז לימודים, דואג לעדכן את תוכניות הלימודים בהתאמה לשינויים בשוק ומבטיח שיהיו לכם את נתוני הפתיחה הטובים ביותר, מבחינת היכרות עם תוכנות ועם כלי עבודה.

האיזון עם החיים הפרטיים

מערכת השעות של הקורסים השונים, מאפשרת לכם למצוא את האיזון בין חיי הלימודים לבין הצורך לעבוד ולהנות מהדרך. לפי תפיסת העולם של זריז לימודים, האיזון הזה, הוא מה שהופך אתכם לתלמידים מוצלחים יותר ולבסוף גם למקצוענים טובים יותר.

התמיכה והליווי

המרצים, המתרגלים והחונכים שמלווים אתכם לאורך כל שלבי הלימוד השונים, נכונים תמיד לענות על שאלות ובעת הצורך גם ליצור שעות ליווי פרטניות. המטרה הסופית היא לתת לכם לסיים את הלימודים, כאשר אתם בטוחים ביכולות שלכם ומסוגלים להשתלב בקלות בחברות הגדולות ביותר במשק.

החוויה האקדמית

אווירה צעירה, מהנה ומסקרנת מאפיינת את האינטראקציות החברתיות בשיעורים שלנו. כך שכבר מהימים הראשונים תוכלו להרגיש חוויה סטודנטיאלית אמיתית ולהנות מהתקופה הכי יפה בחיים הבוגרים שלכם.

יש לכם עוד שאלות?

רוצים לשמוע עוד על הקורסים השונים של המכללה?

פנו אלינו עוד היום וקבלו שעת ייעוץ עם היועצים האקדמיים של מכללת זריז לימודים!